Технологiя

WiFi — (абревіатура від Wireless Fidelity) – це один із способів організації доступу до Інтернет. Його особливість – використання радіоканалів для передачі цифрових даних, тобто це бездротове з'єднання. Іншими словами, технологія WiFi дозволяє передавати дані через високочастотний радіоканал (2,4 Ггц) стандарту IEEE 802.11.

Пристрої з підтримкою IEEE 802.11g працюють в частотному діапазоні 2,4 Ггц і забезпечують швидкість передачі даних до 54 Мбит/с. Пристрої ж нового покоління з підтримкою 802.11n здатні забезпечити передачу даних з швидкістю до 300 Мб/с – саме такі точки доступу (access point) використовуються Wnet для організації своєї бездротової мережі.

Точка доступу передає іншим WiFi-пристроям свій SSID (Service Set IDentifier – ідентифікатор мережі) за допомогою спеціальних пакетів, так званих сигнальних, що передаються кожні 100 мс. Знаючи параметри мережі (тобто SSID), клієнт може з'ясувати, чи можливе підключення до даної точки доступу.

Радіус дії точок доступу коливається в районі 100м, але на відкритій місцевості може збільшуватися в 3-4 рази, досягаючи 400м.

У мережі Wnet.WiFi вперше в Україні застосовується технологія пріорітезациі трафіку WMM (WiFi Multimedia) - вона дозволяє забезпечити мультимедійні дані (голос, відео) необхідною смугою пропускання, таким чином зменшуючи затримки у бездротових мережах для чутливих до цього додатків.

Здатність використовувати бездротові мережі для передачі даних, голосу і мультимедійних додатків істотно розширює їх сферу застосування і наближає по практичності до звичайних рішень.

Безкоштовно

     
Служба технічної підтримки
+380 (44) 233 63 44 support@domonet.ua
Умови користування Мережею
Copyright © Wnet 2007